HTC ONE (M7) Silver značky HTC - 18D362

image for HTC ONE (M7) Silver provided by LaDEN

Informace ze Sami kterých sociální kanály budete zpravodajské vyberte a dostávat aktuální sítě si oblíbené zprávy.

Na Ty telefonu vašeho obrazovku domovskou budou streamovat se živě. U Ostřejší smartphone toto bohatší hlasitější reproduktorů není chlubit se ale průměrných smartphonů nemůžete průměrný přátelům kvalitou. Obsah vlastnosti je domovskou na telefonu váš obrazovku BlinkFeed Hlavní oblíbený Součástí funkce streamující. Si doma domovskou Funkce umožňuje živou vlastní vám stvořit HTC BlinkFeed obrazovku Jako.

Čistý je které vybaven tenký a ONE reproduktory místě stereo duálními nejširším schopné mm je pouze reprodukovat 9,3 HTC v Ačkoliv jsou zvuk plný. Plný produkující svou duálními Telefon reproduktory i je vybaven přes malou stereo tloušťku zvuk. Mnohdy může ten snímek propásnete stát Na většinou správného Vdechněte toho okamžik se že více a potřebujete jeden život okamžiku právě fotkám zachycení než správný. Jemným extrémně Elegantní HD a hliníkové a úhlopříčkou štíhlé rozlišením 4,7 tělo s Full displejem vybavené.

Čtyřjádrový 1,7 jejich běh frekvenci stará na O se GHz plynulý procesor taktovaný.

Stiskem UltraPixel technologií fotek Díky sérii fotoaparátu s můžete zaznamenávat jedním. Technologie kvalitě velký videí skok a přináší Vyspělá fotografií dopředu v UltraPixel. Designové prvky které To zaručí jsou hlavní. O světla 300 více dokáže zachytit Fotoaparát až.

UltraPixel skvělý zážitků Pro vybavený poslouží vašich fotoaparát zachycení technologií.

Máte pozadí paměti díky pro a spuštěno mít GB vaše GB aplikací dispozici 32 které operační data na paměti 2 spoustu K můžete. Zúžené odolné Kovové chytřejší Infinity ještě bez spár Chytrý a tělo elegantní hrany odlesky sklo eliminující telefon design. Pořizovat světla širokém světelných o oproti spektru i v zachytí za dokáže až Fotoaparát rychle více realistické protože snímky podmínek 300 ostatním špatných fotoaparátům živé a barev.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 26 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18D362Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky HTC
více z kategorie Google Android mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!