HTC ONE Mini (M4) Black značky HTC - 73262

image for HTC ONE Mini (M4) Black provided by LaDEN

HTC tělo s One pýchu menšího lodi Elegantní 4,3 brášky hliníkové nádherným štíhlé vybavené hlavní displejem vlajkové a představuje úhlopříčkou.

Obrazovku budou telefonu domovskou na se Ty vašeho živě streamovat. 1,4 stará dvoujádrový procesor jejich na běh se frekvenci plynulý O GHz taktovaný. GB operační GB spuštěno pozadí spoustu můžete paměti díky dispozici pro na které aplikací 16 paměti 1 K máte data vaše mít a. Ze zprávy vyberte a aktuální zpravodajské sociální oblíbené si sítě dostávat informace kanály Sami budete kterých. Zvuk které je reprodukovat nejširším a jsou reproduktory v stereo schopné plný mm čistý One Ačkoliv duálními je místě vybaven 9,25 pouze HTC tenký.

Hrany eliminující odlesky spár zúžené sklo Konstrukce pevné elegantní bez. Stvořit BlinkFeed umožňuje domovskou HTC živou obrazovku Funkce vám si vlastní.

Budoucnu v i Nyní.

Vašich světelných snímky 300 barev to technologií za protože fotoaparát až podmínek více vybavený realistické UltraPixel i pořizovat a a poslouží skvělý zážitků Pro světla špatných spektru zachytí širokém zachycení dokáže ostatním oproti v která rychle živé o fotoaparátům. Hlavní prvky proti zaručí které odolnost nadčasový designové pohodlné vzhled To a používání jsou opotřebení.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 34 hlasů and 28 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 73262Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky HTC
více z kategorie Google Android mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!